• Рус

Про франшизу

Детальна інформація про франчайзинг Ломбард Парус

«ЛОМБАРД ПАРУС» – успішна сучасна фінансова компанія, яка допоможе Вам почати свій бізнес і успішно його розвивати. Відкривайте власні філії ломбардів під розкрученою маркою, яка вже користується довірою людей. Ломбардний бізнес відкриває перед цілеспрямованими і активними підприємцями безмежні можливості, якими кожен по-своєму зможе скористатися для досягнення результатів у вигляді солідного, стабільного доходу. Вже після реєстрації ломбарду можна приступати до роботи на основі франчайзингу, яка передбачає вигідну співпрацю з однією з найрозвиненіших фінансових організацій країни. Франшиза «ЛОМБАРД ПАРУС» дозволяє розвиватися і добиватися успіхів, користуючись налагодженої, перевіреної роками системою, яка дійсно працює і приносить високий дохід. Крім залучення потенційних клієнтів, використання готової марки зміцнить Ваш бізнес, захистить його від згубного впливу агресивних зовнішніх факторів і підвищить рівень конкурентоспроможності.

Не втрачайте можливість заколотити власну справу на найвигідніших в Україні умовах, що припускають повну відсутність ризиків і відмінну окупність. В даному випадку ефективність розподілу грошових ресурсів досягається за рахунок отримання в подальшому стабільних доходів, які незабаром покриють усі початкові вкладення без ризику для інвестора. Утримувати власний ломбард завжди рентабельно і вигідно, особливо у двадцять першому столітті, коли час для людей дорожче золота. Просиджуючи в банках по кілька годин для отримання кредиту, клієнти мимоволі починають замислюватися про те, чи потрібна їм така фінансова допомога. Ставши жертвою бюрократичної банківської політики одного разу, в подальшому переважна більшість людей віддасть перевагу більш гнучкій, швидкій та прозорій ломбардній системі.

Сфера послуг пропонує безліч варіантів перетворення часу у гроші, проте кредитування під заставу сьогодні є одним з найбільш сприятливих проектів для інвестування. Це, мабуть, є його основною відмінністю від банківських утворень, яка визначає основну суть ломбардної діяльності. Часу ніколи не буває багато, тому послуги ломбардів завжди користувалися попитом і будуть залучати людей надалі. Орієнтація на клієнтів, що відносяться до середнього класу, дозволить розвиватися бізнесу більш динамічно. Кожен день у таких людей виникають потреби в додаткових коштах, які необхідні для вирішення невідкладних фінансових питань. Випрошуючи гроші у знайомих, нам часто доводиться ставити себе в незручне становище і вислуховувати пусті обіцянки.

Франчайзинг ломбард «ЛОМБАРД ПАРУС» визначить ефективний розвиток бізнесу на початкових етапах і незабаром дасть можливість власнику відокремленого підрозділу отримувати стабільний прибуток. Ми надаємо можливість відкривати відділення ломбарду «ЛОМБАРД ПАРУС» в усіх регіонах України без початкового внеску. Відкривайте для себе сферу фінансових послуг та контролюйте свої гроші. Як правило, при відкритті своєї справи новачки стикаються з низкою давно відомих проблем, таких як брак досвіду, відсутність корисних зв’язків на ринку, недолік коштів, тиск конкурентів або негативний вплив зовнішніх факторів.

Якщо люди дійсно потребують «швидкої» фінансової допомоги, їм простіше звернутися в спеціалізований ломбард, де не доведеться червоніти і отримувати відмови. Відома марка раз і на завжди вирішить питання конкуренції, а досвідчені фахівці фінансової компанії «ЛОМБАРД ПАРУС» проконсультують Вас з приводу ведення бізнесу та правильного розподілу часу, коштів, грошових ресурсів. Керівництво компанії зацікавлене в тому, щоб франшиза «ЛОМБАРД ПАРУС» приносила власникові філії хороший дохід, тому економічний захист, юридична підтримка і регулярні консультації є невід’ємною частиною нашої співпраці. Звичайна розкрутка бізнесу передбачає ризик втратити вкладені гроші, тому слід вибрати для себе безпечний шлях розвитку, рух по якому дозволить побачити позитивні результати роботи вже через кілька місяців. Франчайзинг «ЛОМБАРД ПАРУС» недорого коштуватиме і стане оптимальним рішенням для тих, хто шукає для себе безпечний і надійний спосіб заробітку. Вкладаючи особистий час і гроші в бізнес, який вже склався і успішно функціонує на українському фінансовому ринку, ймовірність втратити кошти або «пролетіти», як кажуть у народі, зводиться до мінімуму.

Ломбард – це фінансова установа, яка функціонує для того, щоб люди могли отримувати гроші в кредит за спрощеною процедурою. Система налагоджених економічних зв’язків компанії і напрацьована технологія ведення бізнесу виявиться для Вас цінною додатковою перевагою, якою гріх не скористатися. Таким чином, корисний досвід набувається швидше, а напрацьовані в процесі роботи навички, зв’язки та вміння безумовно стануть у нагоді в подальшій самостійної діяльності. Франшиза «ЛОМБАРД ПАРУС» окрім грошей заощадить час і зусилля, адже «бізнес під ключ» – це завжди просто, прибутково і безпечно. Відкидаючи убік необхідність розкрутки бренду і налагодження ринкових зв’язків, у Вас з’являється більше часу і вільних ресурсів, які можна ефективно використовувати для досягнення результату у вигляді отримання максимального прибутку. Сума, витрачена на придбання франшизи «Парус», навіть поруч не стояла з величезними витратами на розвиток нового бізнесу та здійснення багаторівневого рекламного просування нікому не відомої приватної компанії.

Франчайзинг «ЛОМБАРД ПАРУС», використання якого не вдарить по гаманцю, дозволить підприємцям з усіх регіонів країни здійснювати повноцінну ломбардну діяльність вже через два-три тижні після укладення договору про співпрацю. Прибутковість від утримання відокремленого підрозділу ломбарду під відомою маркою визначається вагомою роллю даних фінансових установ у фінансовому секторі країни. За умови правильного управління будь-який сучасний ломбард відзначиться високою прибутковістю, тому інвестування в ломбардний бізнес сьогодні оцінюється фінансистами як вигідне вкладання. Надання фінансових кредитів цікавить представників середнього класу доходу, вік яких зазвичай коливається в діапазоні 30-40 років. Оскільки люди цієї вікової категорії є найбільш активними в економічному плані, власники ломбардів завжди будуть мати стабільний дохід, допомагаючи своїм клієнтам швидко, безболісно та оперативно долати фінансові труднощі.

Франшиза ломбард «Парус» надає всі необхідні умови для того, щоб працювати на себе і отримувати серйозні гроші, займаючись улюбленою, а головне – нескладною справою. Вигідне співробітництво передбачає повну відсутність початкових внесків за умови щомісячної виплати роялті в розмірі 2645 грн. У загальну суму щомісячних виплат вже входить юридичне, бухгалтерське супроводження, регулярні аудиторські перевірки. Виплата роялті не стане для власника новоствореної філії ломбарду непосильною ношею. Практика показує, що відокремлений підрозділ повністю окупається протягом 2-6 місяців з початку співпраці, після чого починає приносити чистий дохід.

Треба розуміти, що вигідний франчайзинг ломбард хоча і посприяє вирішенню ряду складних організаційних питань, але не залучить відразу максимальне число потенційних клієнтів. Формування власної бізнес стратегії, яка могла б визначити результативність роботи ломбарду, допоможе примножити заробіток і змусити фінансову структуру працювати більш динамічно і ефективно. Управління відокремленим підрозділом компанії «ЛОМБАРД ПАРУС» передбачає необмежену свободу дій і повний контроль над доступними ресурсами, які на розсуд власника філії можуть бути розподілені найбільш ефективно. Скласти індивідуальну бізнес модель, яка буде успішно функціонувати і приносити свої плоди, Вам допоможуть наші фахівці. Франшиза «ЛОМБАРД ПАРУС» сьогодні пропонує партнерам по всій території України все більш вигідні умови співпраці. Домогтися довіри нам вдалося за рахунок безперервної роботи над якістю обслуговування і складанням привабливих партнерських програм. Спостерігаючи за тим, як організовано функціонування внутрішніх механізмів ломбардної діяльності, Ви щодня будете набувати цінні знання та засвоювати корисні уроки.

Більше часу на загальний саморозвиток і усунення недоліків у роботі ломбарду надається за рахунок відсутності потреби у веденні бухгалтерії – це ми візьмемо на себе, звільнивши Вас від зайвого головного болю. Франчайзинг «ЛОМБАРД ПАРУС» здійснюється в суворій відповідності з Законами України, тому при управлінні фінансовою установою необхідно керуватися загальноприйнятими правилами законної ломбардної діяльність. Співпраця з нами на безкоштовній основі пропонує реєстрацію ломбарду у Нацкомфінпослуг, якісне навчання персоналу, надання програмного забезпечення та нормативної бази для ведення законної фінансово-економічної діяльності.

В даний час на ринку функціонують кілька типів ломбардів. Класичний сучасний ломбард пропонує одержання основного прибутку з відсотків за користування кредитними коштами. Власники таких ломбардів зацікавлені в тому, щоб речі викуповувалися, при цьому відсоток за зберігання невикуплених товарів встановлюється в діапазоні 5-10%. Франшиза ломбард може організовувати роботу позикових фінансових установ другого типу – фактично пунктів скуповування коштовностей та ювелірних виробів. Тут зазвичай підвищують відсоток за користування кредитними ресурсами, підштовхуючи клієнта відмовитися від ідеї викупу застави. Франчайзинг «ЛОМБАРД ПАРУС» визначає успішність ломбардної діяльності. Відкриваючи власну справу, рекомендуємо не зупинятися на скуповуванні дорогоцінних металів, а розширити спеціалізацію ломбарду – це визначить конкурентоспроможність фінансової установи та примножить Ваш прибуток.

Скористайтеся пропозицією офіційної фінансової організації «ЛОМБАРД ПАРУС» і вже сьогодні зареєструйте власну філію!

Управління відокремленим підрозділом ломбарду передбачає повну свободу дій і контроль над доступними ресурсами. Наша торгова марка дозволяє кожному підприємцю побудувати власну справу на основі франчайзингу, яка буде приносити високий і стабільний дохід.

Наші умови співпраці передбачають вхід на ринок під трендовою торговою маркою без паушального (початкового) платежу.

Здійснюючи комерційну діяльність у будь-якому регіоні України, Ви самостійно ведете бізнес і контролюєте грошові кошти. Для активних, відповідальних і цілеспрямованих підприємців «ЛОМБАРД ПАРУС» відкриває широку сферу фінансових послуг з вигідними пропозиціями і можливостями.

Для того, щоб почати власний бізнес і ефективно його розвивати, зазвичай потрібен значний стартовий капітал, наявність підприємницької практики і серйозні зв’язки в конкретній сфері бізнесу, включаючи виходи на цільовий ринок.

«Бізнес під ключ» від ломбарду «Парус» дозволяє уникнути негативного впливу зовнішніх факторів і вигідно вкласти гроші у найбільш прибутковий ринковий сегмент, що стрімко розвивається .

Купуючи недорогу франшизу, сміливо розраховуйте на позитивний результат, який після реалізації успішного стартапу не змусить себе чекати!

Інвестиції в реальний бізнес, який успішно розвивається протягом багатьох років, принесуть не лише регулярний дохід, а й дорогоцінний досвід, професійні навички, а також цілий комплекс налагоджених бізнес зв’язків і технологій здійснення комерційної діяльності.

Протягом трьох тижнів після укладення договору про співпрацю франшиза дозволить розпочати власну ломбардну справу під відомою торговою маркою.

Не докладаючи особливих зусиль, Ви зможете успішно працювати на себе і досягати відмінних результатів, адже стабільний дохід власникам філій ломбарду «Парус» гарантований за умови щомісячної плати (роялті) у розмірі мінімальної суми – 2645 грн.

При цьому відсутність паушального внеску зведе можливі ризики до мінімуму. У загальну суму роялті входить бухгалтерський, юридичний супровід, а також аудиторські перевірки, які регулярно проводяться ломбардом.

Вже після 2-6 місяців співпраці філія ломбарду «Парус» повністю окупається і приносить своєму власнику чистий прибуток. За умов мінімальних грошових витрат середній відсоток доходу складе 15-20% на місяць від загальної суми інвестицій.

Наші Переваги

Чому працюють саме з нами

ВІДСУТНІСТЬ ПЕРШОГО ВНЕСКУ

ЗРУЧНА ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ

ВІДСУТНІСТЬ РИЗИКІВ

ВИСОКА ПРИБУТКОВІСТЬ

ВИСОКА ЯКІСТЬ ПОСЛУГ

ПЕРСОНАЛЬНИЙ МЕНЕДЖЕР

8
Років на ринку
125
Філії
225
Співробітників
115
Франшизи
9347
Про франшизу Ломбард Парус

Як відкрити ломбард

План дій по відкриттю Ломбард Парус по франшизі

Безкоштовні Послуги *

Надаємо партнерську підтримку

Ломбард «Парус»
на безкоштовній основі
пропонує своїм партнерам
такі послуги.

  • Навчання і підвищення кваліфікації персоналу за спеціальними програмами;
  • Допомога в процесі придбання сертифікованого обладнання;
  • Реєстрація в Національній комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг України;
  • Оформлення різних нормативних документів, які має на увазі ломбардна діяльність;
  • Виготовлення печатки для окремого відокремленого підрозділу ломбарду;
  • Надання всіх необхідних методичних матеріалів для ведення бізнесу за напрацьованими технологіями ломбарду «Парус»;
  • Консультування з питань бізнесу;
  • Розробка програмного забезпечення та облік фінансових операцій, контроль звітності відповідно до вимог податкових органів та Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг України;
  • Надання пакету необхідних документів, які дозволяють комерційну діяльність.

Заявка на обратный звонок