• Рус

Історія ломбардів розпочалася у далекому 15-му столітті, коли іммігранти з Ломбардії (Італія) розробили новий механізм для видачі кредитів в заставу рухомого майна. Перші фінансові установи почали з’являтися у Франції з метою надання короткострокових кредитів на вигідних умовах. Незабаром, ломбарди  почали з’являтися по всій середньовічній Європі.

Як і чому люди звертаються до ломбардів?

Тимчасові проблеми у фінансових питаннях сьогодні легко можна вирішити за допомогою ломбардів. Якщо виникла гостра потреба в додаткових коштах, але зайняти їх немає в кого, не спішіть розпродавати корисні речі – лише передайте їх для зберігання.

Суть комерційної діяльності сучасних ломбардів – це саме таке “зберігання”, яке дозволяє отримати миттєву виплату вказаної суми за умови наступного викупу у строки, які були обговорені раніше.

Якщо протягом вказаного періоду часу, ви повертаєте гроші до ломбарду, включаючи відсотки за тимчасове обслуговування активів в безпечному місці, речі повертаються назад до їх справжнього власника в такому вигляді, в якому вони були закладені.

Однак, обставини можуть бути різними, якщо позичальник не встигає в межах визначеного часу повернути ломбарду необхідну суму. У цьому випадку вам доведеться назавжди розпрощатися із своїми речами.

Чесна угода

Зрозуміло, що ломбарди готові надати своїм клієнтам кошти в тих розмірах, яким відповідає вартість запропонованих позичальником товарів. Спеціалізація сучасних ломбардів може бути адаптованою, як для роботи з ювелірними виробами, дорогоцінними металами, так і з цифровою технікою або автомобілями.

Реальна вартість конкретної речі визначає суму грошових коштів, тому, як правило, кредити великих масштабів вимагають серйозних інвестицій. Будьте готові до того, що розмір оцінюваної вартості майна буде значно нижче початкової ціни закладених товарів. Це пов’язано з цілим рядом витрат виробництва, які будуть понесені ломбардом за умови продажу заставного майна, якщо клієнт не зможе вчасно викупити річ.

Як ви, напевно, вже здогадалися, політика конкуруючих комерційних організацій може істотно відрізнятися, тому якщо вас не влаштовує зазначена вартість, перевірте ще декілька окремих ломбардів.

Нарахування відсотків

При поверненні вказаної суми коштів, замовник традиційно виплачує додатково нарахований процент у якості оплати наданих ломбардом послуг. Розмір і характер стягнення відсотків ніяк не зафіксовані, тому, коли ви обираєте ломбард, звертайте увагу їх умови та вимоги.

У більшості випадків із ломбардами працюють на основі короткострокових виплат. Це дає змогу заощадити час на оформлення банківського кредиту, при умові низької процентної ставки.

Ломбарди: швидко, зручно та вигідно

Найбільш очевидною перевагою використання ломбарду є легкість оформлення кредиту, відсутність гори документів і миттєва виплата грошових коштів.

Для того, щоб виконувати такі операції, необхідно мати лише свій паспорт та особисті речі, які будуть оцінюватись співробітниками фінансової установи, а потім відразу обмінюватись на певну суму грошей.

Якщо кредит у банку розтягується на пів дня, то ломбарду на проведення всіх необхідних операцій для отримання “швидких грошей” буде достатньо лише 15 хвилин. Після прочитання умов закладного договору, процес оформлення займу можна вважати успішно завершеним.

НАШІ ПАРТНЕРИ

Заявка на обратный звонок