• Рус

Про компанію

Інформація про те хто ми такі і чим займаємося

«ЛОМБАРД ПАРУС» – це відносно нова українська мережа ломбардів широкого профілю діяльності, що активно розширюється. Наші відділення мають ряд вагомих переваг перед консервативним устроєм більшості існуючих ломбардів. Активно розвиваючи свою техніку, методику оцінки майна, ми можемо запропонувати по-справжньому доступні та комфортні умови.

  1. Завдяки франчайзинговому напрямку діяльності «ЛОМБАРД ПАРУС» кількість відділень постійно зростає прямо пропорційно рівню довірі наших клієнтів і партнерів.
  2. Наша мережа ломбардів має потужну матеріально-технічну та методичну базу, як для ефективного навчання та підвищення кваліфікації персоналу, так і для професійної оцінки заставного майна будь-якого типу, починаючи з золота і дорогоцінних каменів і закінчуючи антикваріатом та автомобілями.
  3. З нами Ви можете здійснити максимально вигідну і швидку операцію, отримати безкоштовну консультацію кваліфікованого оцінювача та навіть започаткувати власний бізнес на привабливих умовах.
  4. Для всіх клієнтів ми пропонуємо низькі процентні ставки і максимальні суми за кредитами. Крім цього, ми завжди розглядаємо варіанти часткового погашення кредиту, сплати відсотків, а також співпраці з довіреними особами.
  5. Для того щоб наш сервіс відповідав всім нормам і правилам, встановленим чинним законодавством України, в мережі проводиться регулярний сертифікований фінансовий моніторинг. «ЛОМБАРД ПАРУС» – сертифікована і зареєстрована в Національному Комітеті Фінансових Послуг України організація, якій довіряють мільйони українців.
8
Років на ринку
125
Філій
225
Співробітників
115
Франшизи
9347
Як відкрити ломбард по франшизі

Наші переваги

Чому з нами вигідно співпрацювати

Індивідуальний підхід і простота видачі кредитів

Доступність і прозорість операцій кредитування

Висока швидкість і якість обслуговування

Великий вибір термінів і умов видачі грошей під заставу

Найвищий рівень безпеки

Надійні і вигідні партнерські відносини

Заявка на обратный звонок